| Срок поставки и цена – по запросу | |
Trans GP BJT NPN 140V 0.3A Automotive 3-Pin TO-236AB T/R. Мин.заказ=24000
| Transistor Polarity | NPN |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | 140V |
| Transition Frequency ft | 300MHz |
| Power Dissipation Pd | 250mW |
| DC Collector Current | 300mA |
| DC Current Gain hFE | 60hFE |
| Transistor Case Style | SOT-23 |
| No. of Pins | 3Pins |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| Operating Temperature Min | -65°C |
| Operating Temperature Range | -65°C to +150°C |
| Packaging | Tape & Reel |
Показать остальные свойства..