
Срок: 5 дней Склад: 12753 штуки | 19,48 ₽ от 1 шт. | 17,53 ₽ от 162 шт. | 15,95 ₽ от 324 шт. | 14,61 ₽ от 648 шт. | 13,67 ₽ от 1296 шт. | ||
Срок: 7 дней Склад: 5415 штук | 13,59 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
Optocoupler AC-IN 1-CH Transistor DC-OUT 4-Pin SSOP T/R
| No. of Channels | 1Channels |
| Optocoupler Case Style | SSOP |
| No. of Pins | 4Pins |
| Forward Current If Max | 30mA |
| Isolation Voltage | 2.5kV |
| CTR Min | 50% |
| Collector Emitter Voltage V(br)ceo | 80V |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Input Current | 5mA |
| Operating Temperature Max | 100°C |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Range | -55°C to +100°C |
| Optocoupler Output Type | Phototransistor |
| Output Voltage | 80V |
| rkg | 4 5 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/a/6/PS2805C-1,PS2805C-4.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/digikey.com/Photos/Avago%20Tech%20Photos/ACPL-217-500E.JPG |