Срок доставки – по запросу | 364,75 ₽ от 1 шт. | 343,16 ₽ от 12 шт. | 325,63 ₽ от 23 шт. | 310,09 ₽ от 45 шт. | 298,84 ₽ от 89 шт. |
FERRITE CORE, FULL, RM14/I-3C90, PAIR; Ferrite Grade:3C90; Core Size:RM14/I; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); External Length / Height:30.1mm; External Width:42.2mm; Inductance Factor Al:6600nH; Series:RM
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| Core Type | RM/I |
| Core Size | RM14/I |
| Core Material Grade | 3C90 |
| For Use With | - |
| Effective Magnetic Path Length | 70mm |
| Ae Effective Cross Section Area | 198mmІ |
| Inductance Factor Al | 6.6µH |
| Product Range | RM Series |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Accessory Type | Ferrite Core |
| External Length / Height | 30.1mm |
| External Width | 42.2mm |
| Material Grade | 3C90 |
| rkg | 27 1 1 |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/09/29f/f20/42447998.jpg |