| Срок поставки и цена – по запросу | |
DDR TERMINATION REGULATOR, 2A, WDFN-10
| Output Type | Adjustable |
| Input Voltage Min | 1.1V |
| Input Voltage Max | 3.5V |
| Fixed Output Voltage Nom. | - |
| Adjustable Output Voltage Min | - |
| Adjustable Output Voltage Max | - |
| Output Current | 2A |
| Dropout Voltage Vdo | - |
| LDO Regulator Case Style | WDFN |
| No. of Pins | 10Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
Показать остальные свойства..