Срок: 5 дней Склад: 1250 штук | 35,44 ₽ от 1 шт. | 32,06 ₽ от 56 шт. | 29,27 ₽ от 111 шт. | 27,14 ₽ от 222 шт. | 25,52 ₽ от 444 шт. | ||
Срок: 7 дней Склад: 33 штуки | 22,96 ₽ от 1 шт. | · | · | · | · | ||
Срок доставки – по запросу | 35,27 ₽ от 1 шт. | 32,18 ₽ от 94 шт. | 29,71 ₽ от 187 шт. | 27,56 ₽ от 374 шт. | 26,05 ₽ от 747 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
HEADER, SIDE ENTRY, SMD, 6WAY; Connector Type:Wire to Board; Series:PH; Contact Termination:Surface Mount Right Angle; Gender:Header; No. of Contacts:6; No. of Rows:1; Pitch Spacing:2mm; Contact Plating:Tin; Contact Material:Brass; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Approval Bodies:UL, CSA, TUV; Colour:White; Connector Type:Wire-to-Board; Contact Material:Phosphor Bronze; Contact Plating:Tin; Contact Resistance Max:10mohm; Current Rating:2A; Flammability Rating:UL94V-0; Insulation Resistance:1000Mohm; Lead Spacing:2mm; No. of Poles:6; No. of Ways:6; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-25°C; Termination Method:Crimp; Voltage Rating VAC:100V; Working Voltage:100V
| color | White |
| contact_material | Brass |
| pin_pitch | 2.00 mm |
| number_of_positions | 6 |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| size_length | 15.9 mm |
| number_of_contacts | 6 |
| housing_color | Natural |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_ac | 100 V |
| contact_plating | Tin |
| flammability_rating | UL 94 V-0 |
| mounting_style | Surface Mount |
| number_of_rows | 1 |
| housing_material | Nylon |
| size_width | 7.60 mm |
| gender | Male |
| current_rating | 2.00 A |
| lead_free_status | Lead Free |
| size_height | 5.50 mm |
| insulation_resistance | 1.00 GΩ |
| Pitch Spacing | 2mm |
| No. of Contacts | 6Contacts |
| Gender | Header |
| Product Range | PH Series |
| Contact Termination Type | Surface Mount |
| No. of Rows | 1Rows |
| Contact Plating | Tin Plated Contacts |
| Contact Material | Brass |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Approval Bodies | CSA, TUV, UL |
| Contact Termination | Surface Mount Right Angle |
| Current Rating | 2A |
| Flammability Rating | UL94V-0 |
| Insulation Resistance | 1000Mohm |
| Lead Spacing | 2mm |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -25°C |
| Termination Method | Crimp |
| Voltage Rating VAC | 100V |
| Working Voltage | 100V |
| rkg | 8 2 6 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/05/25/ePH-JST_.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/12/11/IMG_2210.JPG |