• SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
  • SC52-11EWA
Срок поставки и цена – по запросу
LED DISPLAY, 0.52", HE-RED, CC; No. of Digits / Alpha:1; Character Size:13.2mm; LED Colour:Red; Common Connection:Common Cathode; Luminous Intensity:6.4mcd; Forward Current If:20mA; Forward Voltage:2V; Background Colour:Grey; Character Type:8.; Current If Luminous Intensity:10mA; External Depth:7mm; External Length / Height:17.55mm; External Width:12.4mm; Forward Current If Max:20mA; Forward Voltage VF Max:2V; Lead Spacing:2.54mm; Luminous Intensity per Segment @ If Max:5.6mcd; Luminous Intensity per Segment @ If Min:2.2mcd; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; PIV Max:5V; Peak Forward Current:20mA; Row Pitch:15.24mm; Voltage Vf Typ:2V
character_size_height13.2 mm
colorRed
reach_svhc_complianceNo SVHC
rohs_statusCompliant
mounting_styleThrough Hole
packagingBulk
luminous_intensity6.40 mcd
forward_voltage2.00 V
LED ColourRed
Forward Current If20mA
Forward Voltage2V
Luminous Intensity6.4mcd
No. of Digits / Alpha1
Character Size13.2mm
Common ConnectionCommon Cathode
PackagingEach
Product Range-
SVHCNo SVHC (07-Jul-2017)
Background ColourGrey
Character Type8.
Current If Luminous Intensity10mA
External Depth7mm
External Length / Height17.55mm
External Width12.4mm
Forward Current If Max20mA
Forward Voltage VF Max2V
Lead Spacing2.54mm
Luminous Intensity per Segment @ If Max5.6mcd
Luminous Intensity per Segment @ If Min2.2mcd
Operating Temperature Max85°C
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Range-40°C to +85°C
PIV Max5V
Peak Forward Current20mA
Row Pitch15.24mm
Voltage Vf Typ2V