• SDR0604-220YL
  • SDR0604-220YL
  • SDR0604-220YL
  • SDR0604-220YL
  • SDR0604-220YL
  • SDR0604-220YL
Срок: 3 дня
Склад: 4600 штук
от 1 шт.
от 50 шт.
от 200 шт.
Срок: 3 дня
Склад: 360 штук
от 1 шт.
от 20 шт.
от 80 шт.
Срок: 5 дней
Склад: 5046 штук
от 400 шт.
от 800 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
INDUCTOR, SMD, 22UH, 1.4A; Inductance:22µH; Inductance Tolerance:± 15%; DC Resistance Max:0.19ohm; DC Current Rating:1.1A; Core Material:Ferrite DR/RI; Inductor Case Style:SMD; No. of Pins:2; SVHC:No SVHC (20-Jun-2011); External Depth:5.8mm; External Length / Height:4.8mm; External Width:5.8mm; Operating Temperature Max:125°C; Operating Temperature Min:-40°C; Q Factor @ Frequency:30; Resonant Frequency:16MHz; Saturation Current Ic:1.4A; Test Frequency:2.52MHz
Количество в упаковке400
КорпусSDR0604
inductance_tolerance±15%
resonant_frequency16.0 MHz
current_rating1.40 A
size_height4.80 mm
reach_svhc_complianceNo SVHC
rohs_statusCompliant
resistance190 mΩ
mounting_styleSurface Mount
packagingCut Tape (CT)
inductance22.0 µH
self_resonant_frequency16.0 MHz
pin_count2
q_factor30.0
Inductance22µH
RMS Current (Irms)1.1A
Inductor ConstructionUnshielded
Saturation Current (Isat)1.4A
Product RangeSDR0604 Series
Power Inductor Case5.8mm x 5.8mm x 4.8mm
DC Resistance Max0.19ohm
Inductance Tolerance± 15%
PackagingCut Tape
SVHCNo SVHC (07-Jul-2017)
External Depth5.8mm
External Length / Height4.8mm
External Width5.8mm
No. of Pins2Pins
Operating Temperature Max125°C
Operating Temperature Min-40°C
Q Factor30
Q Test Frequency2.52MHz
Resonant Frequency16MHz
Self Resonant Frequency Min16MHz
Test Frequency2.52MHz