Срок доставки – по запросу | 23,44 ₽ от 1 шт. | 21,21 ₽ от 131 шт. | 19,43 ₽ от 262 шт. | 17,89 ₽ от 523 шт. | 17,52 ₽ от 1046 шт. |
FUSE, SMD, 1206, 2.5A; Series:SinglFuse; Voltage Rating, DC:32V; Fuse Current Rating:2.5A; Case Style:1206; Fuse Type, Blowing Characteristic:Slow Blow; Width, External:3.1mm; Overall Height:0.6mm; Approval Category:UL Recognised; ;RoHS Compliant: Yes
| packaging | Cut Tape (CT) |
| current_rating | 2.50 A |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| voltage_rating_dc | 32.0 V |
| Voltage Rating VAC | - |
| Voltage Rating VDC | 32V |
| Fuse Current | 2.5A |
| Breaking Capacity Current AC | - |
| Breaking Capacity Current DC | 50A |
| Blow Characteristic | Slow Blow |
| Fuse Case Style | 1206 |
| rkg | 13 3 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/www.farnell.com/datasheets/2360307.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/ee.farnell.com/productimages/standard/en_GB/1652145-40.jpg |