
| Срок поставки и цена – по запросу |
Digital Isolator CMOS 6-CH 150Mbps Automotive 16-Pin SOIC N Tube. Мин.заказ=48
| No. of Channels | 6Channels |
| Propagation Delay | 8ns |
| Supply Voltage Min | 2.5V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| Interface Case Style | NSOIC |
| No. of Pins | 16Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | To Be Advised |
| MSL | MSL 2A - 4 weeks |