• SMAJ70CA
  • SMAJ70CA
Срок доставки – по запросу
от 1 шт.
от 60 шт.
от 119 шт.
от 238 шт.
от 476 шт.
TVS-Diode; Reverse Stand-Off Voltage, VRWM:70V; Breakdown Voltage Range:77.8V to 86V; Diode Configuration:Bidirectional; Diode Case Style:DO-214AC; No. of Pins:2; Power Dissipation Pd:400W ;RoHS Compliant: Yes
packagingTape & Reel (TR)
pin_count2
rohs_statusCompliant
Product RangeSMAJ Series
TVS PolarityBidirectional
Reverse Stand-Off Voltage Vrwm70V
Clamping Voltage Vc Max113V
Diode Case StyleDO-214AC
No. of Pins2Pins
Breakdown Voltage Min77.8V
Breakdown Voltage Max86V
Peak Pulse Power Dissipation400W