
| Срок поставки и цена – по запросу |
DIODE, TVS, 78V, 400W
| Product Range | TRANSZORB SMAJ Series |
| TVS Polarity | Unidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 78V |
| Clamping Voltage Vc Max | 126V |
| Diode Case Style | SMD |
| No. of Pins | 2Pins |
| Breakdown Voltage Min | 86.7V |
| Breakdown Voltage Max | 106V |
| Peak Pulse Power Dissipation | 400W |
| Packaging | Each |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Breakdown Voltage | 95.8V |
| Diode Type | Unidirectional TVS |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| Peak Pulse Current Ippm | 3.2A |
| Power Dissipation Pd | 1W |
| Termination Type | Surface Mount Device |