Срок доставки – по запросу | 17,49 ₽ от 1 шт. | 15,73 ₽ от 169 шт. | 14,29 ₽ от 338 шт. | 13,07 ₽ от 676 шт. | 12,72 ₽ от 1351 шт. |
Diode; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:40V; Breakdown Voltage Range:44.4V to 51.1V; Diode Configuration:Unidirectional; Diode Case Style:DO-214AA; No. of Pins:2; Power Dissipation Pd:600W ;RoHS Compliant: Yes
| packaging | Tape & Reel (TR) |
| pin_count | 2 |
| operating_voltage | 40.0 V |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Surface Mount |
| Product Range | SMBJ Series |
| TVS Polarity | Unidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 40V |
| Diode Case Style | DO-214AA |
| No. of Pins | 2 |
| Breakdown Voltage Min | 44.4V |
| Breakdown Voltage Max | 51.1V |
| Packaging | Tape & Reel |
| rkg | 27 1 14 |