
Срок доставки – по запросу | 20,96 ₽ от 1 шт. | 18,89 ₽ от 150 шт. | 17,24 ₽ от 300 шт. | 15,82 ₽ от 599 шт. | 14,84 ₽ от 1198 шт. |
Diode TVS Single Bi-Dir 43V 600W 2-Pin SMB. Мин.заказ=12000
| TVS Polarity | Bidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 43V |
| Breakdown Voltage Min | 47.8V |
| Breakdown Voltage Max | 52.8V |
| Clamping Voltage Vc Max | 69.4V |
| Peak Pulse Current Ippm | 50A |
| No. of Pins | 2 |
| rkg | 27 1 14 |