
Срок доставки – по запросу | 18,24 ₽ от 1 шт. | 16,38 ₽ от 170 шт. | 14,89 ₽ от 340 шт. | 13,63 ₽ от 680 шт. | 12,74 ₽ от 1359 шт. |
Diode TVS Single Uni-Dir 51V 600W 2-Pin SMB. Мин.заказ=12000
| Product Range | SMBJ Series |
| TVS Polarity | Unidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 51V |
| Clamping Voltage Vc Max | 82.4V |
| Diode Case Style | DO-214AA |
| No. of Pins | 2Pins |
| Breakdown Voltage Min | 56.7V |
| Breakdown Voltage Max | 62.7V |
| Peak Pulse Power Dissipation | 600W |
| Packaging | Cut Tape |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| Вес | 0.000136 кг |
| Количество в упаковке | 1 |
| Breakdown Voltage Range | 56.7V to 62.7V |
| Peak Pulse Current Ippm | 7.3A |
| rkg | 27 1 14 |