
Срок доставки – по запросу | 44,04 ₽ от 1 шт. | 40,36 ₽ от 77 шт. | 37,41 ₽ от 153 шт. | 34,84 ₽ от 305 шт. | 33,03 ₽ от 610 шт. |
Diode TVS Single Uni-Dir 15V 1.5KW 2-Pin SMC. Мин.заказ=12000
| Product Range | SMCJ Series |
| TVS Polarity | Unidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 15V |
| Diode Case Style | DO-214AB |
| No. of Pins | 2 |
| Breakdown Voltage Min | 16.7V |
| Breakdown Voltage Max | 19.2V |
| Packaging | Tape & Reel |
| rkg | 27 1 14 |