• SMCJ18CA
  • SMCJ18CA
Срок доставки – по запросу
от 1 шт.
от 69 шт.
от 138 шт.
от 275 шт.
от 550 шт.
Diode; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:18V; Breakdown Voltage Range:20V to 23.3V; Diode Configuration:Bidirectional; Diode Case Style:DO-214AB; No. of Pins:2; Power Dissipation Pd:1500W ;RoHS Compliant: Yes
Product RangeSMCJ Series
TVS PolarityBidirectional
Reverse Stand-Off Voltage Vrwm18V
Diode Case StyleDO-214AB
No. of Pins2
Breakdown Voltage Min20V
Breakdown Voltage Max23.3V