
Срок доставки – по запросу | 43,20 ₽ от 1 шт. | 39,59 ₽ от 77 шт. | 36,70 ₽ от 154 шт. | 34,16 ₽ от 307 шт. | 32,38 ₽ от 613 шт. |
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 1.5KW 2-Pin SMC. Мин.заказ=12000
| TVS Polarity | Unidirectional |
| Reverse Stand-Off Voltage Vrwm | 30V |
| Breakdown Voltage Min | 33.3V |
| Breakdown Voltage Max | 38.3V |
| Clamping Voltage Vc Max | 48.4V |
| Peak Pulse Current Ippm | 100A |
| Diode Case Style | DO-214AB |
| No. of Pins | 2 |
| rkg | 27 1 14 |