• SRR1208-221KL
  • SRR1208-221KL
  • SRR1208-221KL
  • SRR1208-221KL
  • SRR1208-221KL
  • SRR1208-221KL
Срок: 5 дней
Склад: 1773 штуки
от 1 шт.
от 23 шт.
от 46 шт.
от 91 шт.
от 182 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
CHOKE, POWER, SHIELDED, 220UH; Inductor Type:Shielded Power Choke; Inductance:220µH; Tolerance, Inductance:± 10%; Resistance:0.38ohm; DC Current Max:1.1A; Self Resonant Frequency:12MHz; Case Style:SMD Shielded; Q Factor @ Vr, F:13; Core Material:Ferrite DR/RI; Tolerance, +:10%; Tolerance, -:10%; Current, Ic Sat:1.45A; External Depth:8.5mm; External Length / Height:12.7mm; Max RMS Current:1.1A; Temp, Op. Max:125°C; Temp, Op. Min:40°C; Test Frequency:0.796MHz; Width, External:12.7mm
Количество в упаковке400
Вес5.492 г
inductance_tolerance±10%
resonant_frequency12.0 MHz
rohs_statusCompliant
packagingTape & Reel (TR)
case_package1208
inductance220 µH
q_factor13.0
Inductance220µH
RMS Current (Irms)1.1A
Inductor ConstructionShielded
Saturation Current (Isat)1.45A
Product RangeSRR1208 Series
Power Inductor Case12.7mm x 12.7mm x 8.5mm
DC Resistance Max0.38ohm
Inductance Tolerance± 10%
PackagingEach
SVHCNo SVHC (07-Jul-2017)
External Depth8.5mm
External Length / Height12.7mm
External Width12.7mm
Inductor TypeShielded Power Choke
Operating Temperature Max125°C
Operating Temperature Min40°C
Resonant Frequency12MHz
Self Resonant Frequency Min12MHz
Test Frequency0.796MHz