| Срок поставки и цена – по запросу | |
Diode Schottky Barrier Rectifier 40V 1A 2-Pin SOD-123F T/R
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | 40V |
| Forward Current If(AV) | 1A |
| Diode Configuration | Single |
| Diode Case Style | SOD-123F |
| No. of Pins | 2Pins |
| Forward Voltage VF Max | 550mV |
| Forward Surge Current Ifsm Max | 40A |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | AEC-Q101 |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| Semiconductor Technology | Si |
| rohs_status | Compliant |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
Показать остальные свойства..