• SST25VF016B-50-4I-S2AF
  • SST25VF016B-50-4I-S2AF
  • SST25VF016B-50-4I-S2AF
Срок: 3 дня
Склад: 45 штук
от 1 шт.
от 5 шт.
от 20 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
Срок: 9 дней
Склад: 415 штук
от 1 шт.
от 4 шт.
от 14 шт.
от 24 шт.
от 49 шт.
16M FLASH MEMORY, SPI, SOIC8; Memory Size:16Mbit; Memory Configuration:2M x 8; Interface Type:Serial, SPI; Clock Frequency:50MHz; Supply Voltage Range:2.7V to 3.6V; Memory Case Style:SOIC; No. of Pins:8; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Device Marking:SST25VF016B-50-4I-S2AF; Interface:SPI; Memory Configuration:2M x 8b; Memory Type:Flash; Memory Type:Flash, NOR; Package / Case:SOIC; Termination Type:SMD
Memory Size16Mbit
Flash Memory Configuration2M x 8bit
Clock Frequency50MHz
IC Interface TypeSerial, SPI
Memory Case StyleSOIC
No. of Pins8Pins
Access Time-
Supply Voltage Min2.7V
Supply Voltage Max3.6V
Operating Temperature Min-40°C
Operating Temperature Max85°C
PackagingEach
Product Range3V Serial NOR Flash Memories
MSLMSL 1 - Unlimited
SVHCNo SVHC (17-Dec-2015)
Device MarkingSST25VF016B-50-4I-S2AF
Memory TypeFlash
Operating Temperature Range-40°C to +85°C
Supply Voltage Range2.7V to 3.6V
Termination TypeSurface Mount Device
supply_voltage_dc2.70 V (min)
clock_speed50.0 MHz