| Срок поставки и цена – по запросу | |
MOSFET, N CH, 650V, 84A, 0R024, TO-247-3; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:84A; Drain Source Voltage Vds:650V; On Resistance Rds(on):0.024ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:4V; Power Dissipation Pd:450W; Operating Temperature Max:150°C; Transistor Case Style:TO-247; No. of Pins:3; MSL:-; SVHC:No SVHC (20-Jun-2013)
| polarity | N-Channel |
| rohs_status | Compliant |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Through Hole |
| packaging | Tube |
| lifecycle_status | Active |
| pin_count | 3 |
| Transistor Polarity | N Channel |
| Continuous Drain Current Id | 84A |
| Drain Source Voltage Vds | 650V |
| On Resistance Rds(on) | 0.024ohm |
| Rds(on) Test Voltage Vgs | 10V |
| Threshold Voltage Vgs | 4V |
| Power Dissipation Pd | 450W |
| Transistor Case Style | TO-247 |
| No. of Pins | 3Pins |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Количество в упаковке | 30 |
| Корпус | TO-247 |
| Вес | 6.585 г |
Показать остальные свойства..