
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
SWITCH, PLASTIC, ENCL, 20A, 1POLE
| No. of Poles | 1 Pole |
| Contact Voltage AC Max | 690V |
| Contact Current AC Max | 20A |
| Approvals / Standards | - |
| IP Rating | IP65 |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Current Rating | 20A |
| Power Rating | 11kW |
| Switching AC3 Power Max | 6.5kW |
| Voltage Rating | 690VAC |