
Срок доставки – по запросу | 1 791,57 ₽ от 1 шт. | 1 702,95 ₽ от 3 шт. | 1 630,49 ₽ от 6 шт. | 1 565,88 ₽ от 11 шт. | 1 518,16 ₽ от 21 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
Cap Tant Solid 10uF 20V 10% (4.7 X 12.04mm) Axial 2.9 Ohm 125C Bulk. Мин.заказ=150
| Capacitance | 10µF |
| Voltage Rating | 20V |
| Product Range | T110 Series MIL-PRF-39003 |
| Capacitance Tolerance | ± 10% |
| Capacitor Terminals | Axial Leaded |
| Packaging | Each |
| Lead Spacing | - |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| ESR | 2.9ohm |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| Body Diameter | 4.45mm |
| Capacitance Tolerance ± | ± 10% |
| External Length / Height | 11.13mm |
| Height | 11.13mm |
| Leakage Current | 1µA |
| No. of Pins | 2Pins |
| rkg | 27 1 14 |
| datasheet | https://search.kemet.com/component-documentation/download/specsheet/T110B106K020AT |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/grab/ee.farnell.com/productimages/standard/en_GB/2524557-40.jpg |