
Срок доставки – по запросу | 36,21 ₽ от 1 шт. | 33,06 ₽ от 92 шт. | 30,54 ₽ от 183 шт. | 28,34 ₽ от 365 шт. | 26,79 ₽ от 729 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
Cap Tant Solid 0.33uF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) SMD 3216-18 15 Ohm 125C Automotive T/R. Мин.заказ=4000
| Capacitance | 0.33µF |
| Voltage Rating | 25V |
| Product Range | T491 Series |
| Capacitance Tolerance | ± 10% |
| Packaging | Cut Tape |
| Tantalum Capacitor Case | 1206 [3216 Metric] |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| ESR | 15ohm |
| Manufacturer Size Code | A |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jan-2018) |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| rkg | 27 1 14 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/4/2/F3102T491.pdf |
| photo_url | https://assets.lcsc.com/images/lcsc/900x900/20260312_KEMET-T491A334K025AT_C1953206_front.jpg |