• T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
  • T520B107M006ATE040
Срок: 5 дней
Склад: 1061 штука
от 1 шт.
от 53 шт.
от 105 шт.
от 210 шт.
от 420 шт.
CAPACITOR TANT 100UF 6.3V 0.04OHM 3528-2; Capacitor Application:Low ESR; Capacitance:100µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:6VDC; ESR:0.04ohm; Capacitor Case Style:B; Operating Temperature Range:-55°C to +105°C; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Capacitor Dielectric Type:Tantalum; External Depth:1.9mm; External Length / Height:3.5mm; External Width:2.8mm; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:+105°C; Operating Temperature Min:-55°C; Package / Case:B; Reel Quantity:2000; Terminal Type:Surface Mount (SMD, SMT); Termination Type:SMD; Tolerance +:20%; Tolerance -:20%; Voltage Rating VDC:6V
voltage_rating_dc6.30 V
size_length3.50 mm
size_width2.80 mm
rohs_statusCompliant
reach_svhc_complianceNo SVHC
lead_free_statusLead Free
mounting_styleSurface Mount
dielectric_materialTantalum
packagingCut Tape (CT), Tape & Reel (TR)
capacitance100 µF
equivalent_series_resistance_esr40.0 mΩ
size_height1.90 mm
capacitance_tolerance±20%
pin_count2
Количество в упаковке2000
Capacitance100µF
Voltage Rating6.3V
Product RangeT520 Series
Capacitance Tolerance± 20%
Manufacturer Size CodeB
ESR0.04ohm
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max105°C