| Срок поставки и цена – по запросу | |
RELAY, DPST-NO, 277VAC, 28VDC, 30A
| Contact Configuration | DPST-NO |
| Coil Voltage | 48VDC |
| Contact Current | 30A |
| Product Range | T92 Series |
| Relay Mounting | Panel |
| Coil Type | Non Latching |
| Contact Voltage VAC | 277VAC |
| Relay Terminals | Quick Connect |
| Contact Voltage VDC | 28VDC |
| Contact Material | Silver Cadmium Oxide |
| Coil Resistance | 1.39kohm |
| Approvals & Standards | CSA, UL, VDE |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Coil Voltage VDC Nom | 48V |
| Contact Current Max | 30A |
| Contact Voltage AC Nom | 277V |
| Contact Voltage DC Nom | 28V |
| External Depth | 52.3mm |
| External Height | 30.7mm |
| External Width | 34.5mm |
| Nom Operating Power | 1.7W |
| Relay Type | Power - General Purpose |
Показать остальные свойства..