• TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
  • TAJC107K010RNJ
Срок: 5 дней
Склад: 500 штук
от 1 шт.
от 5 шт.
от 10 шт.
от 20 шт.
Срок доставки – по запросу
Цена – по запросу
итого  цена по запросу
CAPACITOR, 100UF, 10V, REEL 500; Capacitor Application:Solid; Capacitance:100µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:10VDC; ESR:1.2ohm; Capacitor Case Style:2312; Operating Temperature Range:-55°C to +85°C; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Capacitor Dielectric Type:Tantalum; ESR Frequency:100kHz; ESR Temperature:25°C; External Depth:2.6mm; External Length / Height:6mm; External Width:3.2mm; Leakage Current:10µA; No. of Pins:2; Operating Temperature Max:85°C; Operating Temperature Min:-55°C; Package / Case:C; Packaging Type:Reel; Reel Quantity:500; Tape Width:12mm; Terminal Type:Surface Mount (SMD, SMT); Termination Type:SMD; Tolerance +:10%; Tolerance -:10%; Voltage Rating VDC:10V
Количество в упаковке500
Вес0.325 г
reach_svhc_complianceNo SVHC
case_package6032
rohs_statusCompliant
voltage_rating_dc10.0 V
lead_free_statusLead Free
mounting_styleSurface Mount
dielectric_materialTantalum
packagingCut Tape (CT), Tape & Reel (TR)
capacitance100 µF
equivalent_series_resistance_esr1.20 Ω
capacitance_tolerance±10%
pin_count2
Capacitance100µF
Voltage Rating10V
Product RangeTAJ Series
Capacitance Tolerance± 10%
PackagingTape & Reel
Tantalum Capacitor Case2312 [6032 Metric]
Operating Temperature Min-55°C
Operating Temperature Max125°C
ESR1.2ohm
Manufacturer Size CodeC
Automotive Qualification Standard-
SVHCNo SVHC (17-Dec-2015)
Capacitance Tolerance ±± 10%
Capacitor Case Style2312 [6032 Metric]
Capacitor TerminalsSMD
MSLMSL 1 - Unlimited
Operating Temperature Range-55°C to +125°C