| Срок поставки и цена – по запросу | |
CAPACITOR, CASE C, 6.8 UF, 50V; Capacitor Application:General Purpose; Capacitance:6.8µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:50V; ESR:1ohm; Operating Temperature Range:-55°C to +125°C; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Capacitor Mounting:SMD; No. of Pins:2; Package / Case:C; Termination Type:SMD
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| voltage_rating_dc | 50.0 V |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| dielectric_material | Tantalum |
| packaging | Tape & Reel (TR) |
| capacitance | 6.80 µF |
| equivalent_series_resistance_esr | 1.00 Ω |
| capacitance_tolerance | ±10% |
| pin_count | 2 |
| Capacitance | 6.8µF |
| Voltage Rating | 50V |
| Product Range | TAJ Series |
| Capacitance Tolerance | ± 10% |
| Packaging | Cut Tape |
| Tantalum Capacitor Case | 2312 [6032 Metric] |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 125°C |
| ESR | 1ohm |
| Manufacturer Size Code | C |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Capacitance Tolerance ± | ± 10% |
| Capacitor Case Style | 2312 [6032 Metric] |
| Capacitor Mounting | SMD |
| Capacitor Terminals | SMD |
| Leakage Current | 3.4µA |
| No. of Pins | 2Pins |
| Operating Temperature Range | -55°C to +125°C |
Показать остальные свойства..