| Срок поставки и цена – по запросу | |
LED DISPLAY, DOT MATRIX; Display Dots x Lines:5 x 7; LED Colour:Red / Green; Luminous Intensity:16mcd; LED Display Type:Dot Matrix / Graphic; Peak Wavelength:627nm; Forward Voltage:2.2V; Display Size:37.65mm x 53mm; Voltage Rating:2.2V; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); Character Size:50mm; Character Type:Dot matrix; Display Area Height:53mm; Display Area Width:37.65mm; Display Technology:LED; External Depth:8.45mm; External Length / Height:53.3mm; External Width:38.5mm; Forward Current If:20mA; Forward Current If Max:20mA; Forward Voltage @ If Green LED:2.2V; Forward Voltage @ If Red LED:2V; LCD Display Type:Dot Matrix; Lead Spacing:2.54mm; Luminous Intensity per Segment @ If Green Max:5600cd; Luminous Intensity per Segment @ If Green Min:2200cd; Luminous Intensity per Segment @ If Max:12mcd; Luminous Intensity per Segment @ If Min:4.7mcd; Luminous Intensity per Segment @ If Red Max:9000cd; Luminous Intensity per Segment @ If red Min:3600cd; Meter Display Type:Dot Matrix; Row Pitch:38.1mm
| peak_wavelength | 627 nm |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| character_size_height | 50.0 mm |
| color | Green, Red |
| voltage_rating_dc | 2.20 V |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
| packaging | Tube |
| wavelength | 625 nm, 568 nm |
| luminous_intensity | 16.0 mcd |
| forward_voltage | 2.20 V |
| supply_voltage_dc | 2.20 V |
| LED Colour | Green, Red |
| Forward Voltage | 2.2V |
| Luminous Intensity | 16mcd |
| Display Dots x Lines | 5 x 7 |
| Display Size | 37.65mm x 53mm |
| Peak Wavelength | 627nm |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| External Depth | 8.45mm |
| External Length / Height | 53.3mm |
| External Width | 38.5mm |
| LED Display Type | Dot Matrix / Graphic |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Voltage Rating | 2.2V |
Показать остальные свойства..