| Срок поставки и цена – по запросу | |
Cap Tant Polymer 100uF 10VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.045 Ohm 105C T/R. Мин.заказ=500
| Capacitance | 100µF |
| Voltage Rating | 10V |
| Product Range | TCJ Series |
| Capacitance Tolerance | ± 20% |
| Manufacturer Size Code | D |
| ESR | 0.045ohm |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Cut Tape |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Capacitance Tolerance ± | ± 20% |
| Capacitor Case Style | 2917 [7343 Metric] |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| Tantalum Capacitor Case | 2917 [7343 Metric] |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| voltage_rating_dc | 10.0 V |
| rohs_status | Compliant |
| packaging | Cut Tape (CT) |
| capacitance | 100 µF |
| equivalent_series_resistance_esr | 45.0 mΩ |
| capacitance_tolerance | ±20% |
Показать остальные свойства..