• THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
  • THL 10-2410WI
Срок поставки и цена – по запросу
10 W Watt, 9-36VDCVin, Quad Output, 3.3V@2.2A General Purpose DC-DC Converter in standard 1 x 1
No. of Outputs1 Output
Output Power Max10W
Output Voltage - Output 13.3V
Output Current - Output 12.2A
Output Voltage - Output 2-
Output Current - Output 2-
Output Voltage - Output 3-
Output Current - Output 3-
Product RangeTHL 10WI Series
Input Voltage DC Min9V
Input Voltage DC Max36V
DC / DC Converter Output TypeFixed
DC / DC Converter Type-
DC / DC Converter MountingThrough Hole
Approvals & StandardsCSA, EN, IEC, UL
Width25.4mm
Height10.2mm
Depth25.4mm