| Срок поставки и цена – по запросу | |
10 W Watt, 9-36VDCVin, Quad Output, 3.3V@2.2A General Purpose DC-DC Converter in standard 1 x 1
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 10W |
| Output Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Output Current - Output 1 | 2.2A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Product Range | THL 10WI Series |
| Input Voltage DC Min | 9V |
| Input Voltage DC Max | 36V |
| DC / DC Converter Output Type | Fixed |
| DC / DC Converter Type | - |
| DC / DC Converter Mounting | Through Hole |
| Approvals & Standards | CSA, EN, IEC, UL |
| Width | 25.4mm |
| Height | 10.2mm |
| Depth | 25.4mm |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
Показать остальные свойства..