Срок доставки – по запросу | 4 543,44 ₽ от 1 шт. | 4 337,04 ₽ от 2 шт. | 4 167,53 ₽ от 3 шт. | 4 015,94 ₽ от 5 шт. | 3 902,94 ₽ от 10 шт. |
DC/DC, 5V, 1.5A; DC DC Converter Type:Isolated Point-of-Load; DC / DC Converter Output Type:Fixed; Input Voltage VDC:9V to 36V; No. of Outputs:2; Output Voltage Nom.:12V, -12V; Output Current Max.:625A, 625mA; Output Power Max:15W; DC / DC Converter Case Style:Through Hole; Depth:25.4mm; Width:25.4mm; Height:9.9mm; Approvals / Standards:IEC 60950-1, EN 60950-1, UL 60950-1; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Applications:General Purpose; Approval Bodies:cUL / EN / IEC / UL; DC/DC Converter Mounting:Through Hole; Input Voltage:9V to 36V; Isolation Voltage:1.5kV; Output Current:625A; Output Current 2:-625mA; Output Voltage:12V; Output Voltage 2:-12V; Power Rating:15W; Supply Voltage:24V
| No. of Outputs | 2Outputs |
| Output Power Max | 15W |
| Output Voltage - Output 1 | 12V |
| Output Current - Output 1 | 625mA |
| Output Voltage - Output 2 | -12V |
| Output Current - Output 2 | 625mA |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Product Range | THN 15WI Series |
| Input Voltage DC Min | 9V |
| Input Voltage DC Max | 36V |
| DC / DC Converter Output Type | Fixed |
| DC / DC Converter Type | DIP |
| DC / DC Converter Mounting | Through Hole |
| Approvals & Standards | IEC, UL |
| Width | 25.4mm |
| Height | 9.9mm |
| Depth | 25.4mm |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Approval Bodies | cUL, EN, IEC, UL |
| Isolation Voltage | 1.5kV |
| Power Rating | 15W |
| Supply Voltage | 24V |
| number_of_outputs | 2 |
| power_rating | 15.0 W |
| input_voltage_dc | 9.00 V to 36.0 V |
| size_height | 9.90 mm |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
| isolation_voltage | 1.50 kV |
| size_width | 25.4 mm |
| output_voltage | 12.0 V |
| output_current | 625 mA |
| supply_voltage_dc | 24.0 V |
| rkg | 16 2 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/05/26/thn15wi.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2017/10/18/THN_15.jpg |