
| Срок поставки и цена – по запросу |
Clamping Circuit 8-Pin SOIC Tube. Мин.заказ=75
| IC Function | Hex Clamping Circuit |
| Supply Voltage Min | 4.5V |
| Supply Voltage Max | 5.5V |
| IC Package Type | SOIC |
| No. of Pins | 8Pins |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 1 - Unlimited |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |