Срок доставки – по запросу | 294,29 ₽ от 1 шт. | 288,02 ₽ от 5 шт. | 280,90 ₽ от 9 шт. | 272,34 ₽ от 18 шт. | 261,58 ₽ от 35 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу |
OPTOCOUPLER, PHOTOVOLTAIC; No. of Channels:1; Isolation Voltage:2.5kV; Output Type:Photodiode; Input Current:20mA; Output Voltage:10V; Opto Case Style:Mini-Flat; No. of Pins:4; Series:; Terminal Type: ;RoHS Compliant: Yes
| rise_time | 200 µs |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| isolation_voltage | 2.50 kV |
| packaging | Tube |
| input_voltage_dc | 1.40 V |
| number_of_circuits | 1 |
| input_current | 20.0 mA |
| output_voltage | 10.0 V |
| rohs_status | Compliant |
| pin_count | 4 |
| number_of_channels | 1 |
| Количество в упаковке | 150 |
| Корпус | SO4-170-2.54 |
| Вес | 0.175 г |
| No. of Channels | 1Channels |
| Optocoupler Case Style | SOP |
| No. of Pins | 4Pins |
| Isolation Voltage | 2.5kV |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| SVHC | No SVHC (15-Jun-2015) |
| Input Current | 20mA |
| Optocoupler Output Type | Photodiode |
| Output Voltage | 10V |
| rkg | 4 5 2 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2020/12/17/TLP190B_.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/digikey.com/Photos/Toshiba%20Photos/264-4-MFSOP.jpg |