Срок доставки – по запросу | 5 606,31 ₽ от 1 шт. | 5 328,78 ₽ от 2 шт. | 5 097,16 ₽ от 3 шт. | 4 915,78 ₽ от 4 шт. | 4 771,15 ₽ от 5 шт. |
PSU, PCB MOUNT, 5W, 5V, 1A; Power Supply Output Type:Fixed; No. of Outputs:1; Output Voltage:5V; Output Current:1A; Power Rating:5W; Input Voltage Range VAC:85V AC to 264V AC; Length:50.9mm; Width:25.5mm; Height:15.2mm; Input Voltage:85V AC to 264V AC; Supply Voltage Typ:110V AC / 230V AC
| number_of_outputs | 1 |
| power_rating | 5.00 W |
| size_length | 50.9 mm |
| size_height | 15.2 mm |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
| size_width | 25.4 mm |
| output_voltage | 5.00 V |
| output_current | 1.00 A |
| No. of Outputs | 1Outputs |
| Output Power Max | 5W |
| Output Voltage - Output 1 | 5V |
| Output Current - Output 1 | 1A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Power Supply Output Type | Fixed |
| Input Voltage AC Min | 90V |
| Input Voltage AC Max | 264V |
| Width | 25.4mm |
| Height | 15.2mm |
| Depth | 50.8mm |
| Product Range | TMLM Series |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Applications | General Purpose |
| Input Voltage | 85V AC to 264V AC |
| Length | 50.9mm |
| Output Current Max | 1A |
| Power Rating | 5W |
| Supply Voltage Typ | 110V AC, 230V AC |
| Количество в упаковке | 10 |
| Корпус | TMLM 05 |
| Вес | 45.515 г |
| rkg | 16 1 4 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/c/4/tmlm-datasheet.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2016/09/14/248543.jpg |