Срок доставки – по запросу | 1 953,27 ₽ от 1 шт. | 1 847,13 ₽ от 2 шт. | 1 758,89 ₽ от 3 шт. | 1 690,23 ₽ от 6 шт. | 1 635,91 ₽ от 10 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
2 W Watt, 36-75VDCVin, Quad Output, 3.3V@0.5A General Purpose DC-DC Converter in standard SIP
| Количество в упаковке | 10 |
| Корпус | SIP8(2W stand) |
| Вес | 5.66 г |
| No. of Outputs | 1Outputs |
| Output Power Max | 2W |
| Output Voltage - Output 1 | 3.3V |
| Output Current - Output 1 | 500mA |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Product Range | - |
| Input Voltage DC Min | 36V |
| Input Voltage DC Max | 75V |
| DC / DC Converter Output Type | Fixed |
| DC / DC Converter Type | SIP |
| DC / DC Converter Mounting | Through Hole |
| Approvals & Standards | UL |
| Width | 9.2mm |
| Height | 11.1mm |
| Depth | 21.8mm |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Approval Bodies | cUL, UL |
| Isolation Voltage | 1kV |
| Power Rating | 2W |
| Supply Voltage | 48V |
| number_of_outputs | 1 |
| power_rating | 2.00 W |
| input_voltage_dc | 36.0 V to 75.0 V |
| size_height | 11.1 mm |
| supply_voltage_dc | 48.0 V |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
| size_width | 9.20 mm |
| output_voltage | 3.30 V |
| output_current | 500 mA |
| rkg | 16 2 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/c/e/TMR.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2021/01/20/IMG_2827.JPG |