| Срок поставки и цена – по запросу | |
POWER SUPPLY, AC/DC, 35W, 48V, 0.75A
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 35W |
| Output Voltage - Output 1 | 48V |
| Output Current - Output 1 | 750mA |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Output Voltage - Output 4 | - |
| Current, Output 4 | - |
| Input Voltage AC Min | 90V |
| Input Voltage AC Max | 264V |
| Power Supply Output Type | Adjustable |
| Product Range | TXM Series |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| Output Current Max | 750mA |
| Output Voltage Max | 52.8V |
| Output Voltage Min | 45.6V |
Показать остальные свойства..