Срок: 5 дней Склад: 15 штук | 40,37 ₽ от 1 шт. | 39,27 ₽ от 5 шт. | 39,27 ₽ от 10 шт. | 39,27 ₽ от 20 шт. |
Pulse Width Modulation (PWM) Controller IC; Controller Type:PWM; Output Current Max:1A; Output Type:Totem-Pole; Supply Voltage Min:12V; Supply Voltage Max:30V; Termination Type:Through Hole; Package/Case:8-DIP; No. of Pins:8 ;RoHS Compliant: Yes
| number_of_outputs | 1 |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| case_package | DIP |
| rohs_status | Compliant |
| supply_voltage_dc | 12.0 V (min) |
| lead_free_status | Lead Free |
| halogen_free_status | Halogen Free |
| mounting_style | Through Hole |
| packaging | Tube |
| input_voltage_dc | 30.0 V |
| frequency | 52.0 kHz |
| lifecycle_status | Active |
| output_voltage | 13.5 V |
| output_current | 1.00 A |
| pin_count | 8 |
| topology | Flyback |
| Количество в упаковке | 50 |
| Корпус | PDIP-8 |
| Вес | 1.02 г |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | 13.5V |
| Output Current | 1A |
| Supply Voltage Min | 12V |
| Supply Voltage Max | 30V |
| Controller IC Case Style | DIP |
| No. of Pins | 8Pins |
| Frequency | 52kHz |
| Operating Temperature Min | 0°C |
| Operating Temperature Max | 70°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | - |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |