• VS-10BQ040-M3/5BT
  • VS-10BQ040-M3/5BT
  • VS-10BQ040-M3/5BT
Срок: 7 дней
Склад: 15913 штук
от 1 шт.
VS-10BQ040-M3/5BT, диод Шоттки 1А 40В SMB (VS-10BQ040TRPBF)диоды Шотткидиоды Шотткидиоды Шоттки
Количество в упаковке3200
КорпусSMB
Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max40V
Forward Current If(AV)1A
Diode ConfigurationSingle
Diode Case StyleDO-214AA
No. of Pins2Pins
Forward Voltage VF Max450mV
Forward Surge Current Ifsm Max430A
Operating Temperature Max150°C