| Срок поставки и цена – по запросу | |
FAN, 160MM, 110/240VAC; External Height:55mm; External Depth:55mm; Outer Diameter:150mm; Current Type:AC; Supply Voltage:240VAC; Flow Rate - Imperial:206cu.ft/min; Bearing Style:Ball; Power Connection Type:Lead Wires; Series:W2S130; SVHC:No SVHC (15-Dec-2010); Approval Bodies:UL, VDE, CSA; Bearing Type:Ball; Depth:55mm; External Diameter:150mm; External Length / Height:55mm; Fixing Centres:162mm; Fixing Hole Diameter:4.5mm; Flow Rate:97l/s; Lead Length:330mm; Noise Figure Typ:49dBA; Operating Lifetime:50000h; Operating Temperature Max:65°C; Operating Temperature Min:-30°C; Panel Cutout Diameter:147mm; Power Consumption:40W; Voltage Rating AC Max:240V; Voltage Rating AC Min:110V
| Supply Voltage | 230V |
| Current Type | AC |
| Fan Frame Size | 172mm |
| External Depth | 55mm |
| Noise Rating | 53dBA |
| Flow Rate - Imperial | 223.6cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | 6.33mі/min |
| Bearing Type | Ball |
| Power Connection Type | 6 Lead Wires |
| Current Rating | 300mA |
| Product Range | W2S130 Series |
| Power Rating | 38W |
| IP Rating | IP20 |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Approval Bodies | CSA, UL, VDE |
| External Diameter | 150mm |
| Fixing Centres | 162mm |
| Fixing Hole Diameter | 4.5mm |
| Lead Length | 330mm |
| Operating Temperature Max | 65°C |
| Operating Temperature Min | -30°C |
| Operating life Time | 50000h |
| Outer Diameter | 150mm |
| Panel Cutout Diameter | 147mm |
| Power Consumption | 40W |
| Voltage Rating AC Max | 240V |
| Voltage Rating AC Min | 110V |
| supply_voltage_dc | 230 V |
| power_rating | 38.0 W |
| weight | 1.11 kg |
| rohs_status | Compliant |
| lead_length | 330 mm |
| current_rating | 300 mA |
| lead_free_status | Lead Free |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| frequency | 60.0 Hz |
| size_diameter | 150 mm |
| housing_material | Thermoplastic |
| power_consumption | 40.0 W |
Показать остальные свойства..