| Срок поставки и цена – по запросу | |
DAC, AUDIO, 24BIT, HEADPHONE, 28SSOP
| Audio CODEC Type | Stereo |
| No. of ADCs | 2 |
| No. of DACs | 2 |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Sampling Rate | 96kSPS |
| Audio IC Case Style | SSOP |
| No. of Pins | 28Pins |
| No. of Input Channels | 2Channels |
| No. of Output Channels | 4Channels |
| ADC / DAC Resolution | 24bit |
| ADCs / DACs Signal to Noise Ratio | 90dB |
| IC Interface Type | Serial |
| Supply Voltage Range | 1.42V to 3.6V |
| Packaging | Cut Tape |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| Data Interface | 2 Wire, 3 Wire, Serial |
| IC Case Style | SSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| Sample Rate | 96kHz |
| Supply Current | 13.1mA |
| Supply Voltage Max | 3.6V |
| Supply Voltage Min | 1.42V |
| Supply Voltage Range - Analogue | 2.7V to 3.6V |
| Termination Type | Surface Mount Device |
Показать остальные свойства..