
| Срок поставки и цена – по запросу |
ZENER DIODE, 500mW, 15V, DO-35
| Zener Voltage Vz Typ | 15V |
| Power Dissipation Pd | 500mW |
| Diode Case Style | DO-35 |
| Zener Tolerance ± | 5% |
| No. of Pins | 2Pins |
| Operating Temperature Max | 175°C |
| Product Range | - |
| Packaging | Cut Tape |

| Срок поставки и цена – по запросу |
ZENER DIODE, 500mW, 15V, DO-35
| Zener Voltage Vz Typ | 15V |
| Power Dissipation Pd | 500mW |
| Diode Case Style | DO-35 |
| Zener Tolerance ± | 5% |
| No. of Pins | 2Pins |
| Operating Temperature Max | 175°C |
| Product Range | - |
| Packaging | Cut Tape |