| Срок поставки и цена – по запросу | |
DIODE, SCHOTTKY, TO-247AD; Diode Type:Schottky; Voltage, Vrrm:45V; Current, If AV:15A; Current, Ifsm:160A; Voltage, Vf Max:0.54V; Temperature, Tj Max:150°C; Termination Type:Through Hole; Case Style:TO-247AD; No. of Pins:3; Forward Voltage:0.54V; Power, Ptot:70W; Current, Ir Max:10mA
| packaging | Tube |
| pin_count | 3 |
| forward_voltage | 540 mV |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole, Radial |
| Diode Configuration | Dual Common Cathode |
| Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max | 45V |
| Forward Current If(AV) | 15A |
| Forward Voltage VF Max | 540mV |
| Forward Surge Current Ifsm Max | 160A |
| Operating Temperature Max | 150°C |
| Diode Case Style | TO-247AD |
| No. of Pins | 3Pins |
| Packaging | Each |
| Product Range | DSB30 Series |
| Automotive Qualification Standard | - |
| SVHC | No SVHC (12-Jan-2017) |
| Current Ifsm | 160A |
| Current Ir Max | 10mA |
| Diode Type | Schottky |
| Forward Voltage | 540mV |
| Junction Temperature Tj Max | 150°C |
| Operating Temperature Min | -55°C |
| Operating Temperature Range | -55°C to +150°C |
| Power Dissipation Ptot Max | 70W |
| Termination Type | Through Hole |
Показать остальные свойства..