Срок доставки – по запросу | 3 974,21 ₽ от 1 шт. | 3 771,55 ₽ от 2 шт. | 3 602,63 ₽ от 3 шт. | 3 470,64 ₽ от 4 шт. | 3 365,64 ₽ от 6 шт. | ||
Срок доставки – по запросу | Цена – по запросу | ||||||
Wide 2:1 input range, protected against permanent short circuit , input filter in accordance with EN 55022, class A.
| Количество в упаковке | 10 |
| Корпус | 2"x1"(stand) |
| Вес | 35.99 г |
| No. of Outputs | 1 Output |
| Output Power Max | 10W |
| Output Voltage - Output 1 | 5V |
| Output Current - Output 1 | 2A |
| Output Voltage - Output 2 | - |
| Output Current - Output 2 | - |
| Output Voltage - Output 3 | - |
| Output Current - Output 3 | - |
| Product Range | TEN 10 Series |
| Input Voltage DC Min | 9V |
| Input Voltage DC Max | 18V |
| DC / DC Converter Output Type | Fixed |
| DC / DC Converter Type | DIP |
| DC / DC Converter Mounting | Through Hole |
| Approvals & Standards | - |
| Width | 25.4mm |
| Height | 10.2mm |
| Depth | 50.8mm |
| SVHC | No SVHC (17-Dec-2015) |
| size_width | 25.4 mm |
| size_height | 10.2 mm |
| reach_svhc_compliance | No SVHC |
| rohs_status | Compliant |
| mounting_style | Through Hole |
| rkg | 16 2 1 |
| datasheet | https://cdn.promelec.ru/upload/datasheet/a/e/ten10-datasheet.pdf |
| photo_url | https://cdn.promelec.ru/upload/items/2017/10/17/TEN_10.jpg |