| Срок поставки и цена – по запросу | |
TPA3116D2DAD, Аудио усилитель, 2-CH Stereo 50W Class-D [HTSSOP-32]усилители аудиоусилители аудиоусилители аудио
| Amplifier Class | D |
| No. of Channels | 2Channels |
| Output Power | 50W |
| Supply Voltage Range | 5V to 26V |
| Amplifier Case Style | HTSSOP |
| No. of Pins | 32Pins |
| Load Impedance | 4ohm |
| Operating Temperature Min | -40°C |
| Operating Temperature Max | 85°C |
| Packaging | Each |
| Product Range | - |
| Automotive Qualification Standard | - |
| RoHS Phthalates Compliant | Yes |
| MSL | MSL 3 - 168 hours |
| SVHC | No SVHC (07-Jul-2017) |
| Amplifer Supply Voltage | 5V to 26V |
| Operating Temperature Range | -40°C to +85°C |
| THD + N | 0.1% @ 25W, 4ohm, VCC=21V |
Показать остальные свойства..