| Срок поставки и цена – по запросу | |
White LED Driver IC; Package/Case:16-WQFN; No. of Pins:16; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Leaded Process Compatible:Yes; Output Current:1.5A; Output Voltage:39V; Peak Reflow Compatible (260 C):Yes; No. of LEDs:10 ;RoHS Compliant: Yes
| case_package | WQFN |
| rohs_status | Compliant |
| lead_free_status | Lead Free |
| mounting_style | Surface Mount |
| quiescent_current | 2.00 mA |
| packaging | Tape & Reel (TR) |
| input_voltage_dc | 5.00 V to 24.0 V |
| lifecycle_status | Active |
| output_voltage | 39.0 V |
| output_current | 1.50 A |
| pin_count | 16 |
| topology | Boost |
Показать остальные свойства..